לפגישת ייעוץ צרו קשר

עבודות זכוכית מיוחדות | כשהעיצוב מגיע אליכם הביתה

עבודות זכוכית מקיפות את חיינו בכל אשר נפנה. די אם נסתכל בחלון כדי לראות אם יורד גשם בחוץ, או נביט דרך חלון הראווה במטרה לבחון את הקולקציה החדשה בחנות הבגדים. עבודות זכוכית מבוצעות למטרות שונות. אחד המאפיינים החשובים ביותר עבור עבודות הזכוכית הוא העיצוב. התכונות המיוחדות של הזכוכית מעניקות לבעלי המקצוע את ההזדמנות להדהים את לקוחותיהם עם עיצוב מהסרטים.

עבודות זכוכית מיוחדות

אז מדוע זכוכית מיוחדת היא אחת האופציות הטובות ביותר לעיצוב? ובכן, לזכוכית קיימים יתרונות בלתי מבוטלים. דבר ראשון, היא שקופה, אסטטית ויוצרת תחושה של מרחב גם בחללים קטנים יחסית. היא מתאימה לבתים פרטיים ולבתי עסקים, לפי הצורך. דבר שני, הזכוכית מאפשרת לנו ליצור עולם שלם של עיצובים, עד כי יש תחום שלם של עבודות זכוכית מיוחדות. כך לדוגמה, בזכות עבודות הזכוכית ניתן ליצור גידור מיוחד למסעדה בדמות זכוכית ורודה-סגלגלה מעוצבת, ליצור איורים יפהפיים בכניסה לבניין, לעצב את חדרי השירותים במקומות ציבוריים וכדומה.

רעיונות לסוגי עבודות זכוכית מיוחדות שעוד לא הכרתם

ישנו מגוון רחב של עיצובים שאפשר לבצע באמצעות עבודות זכוכית מיוחדות. ניתן להדפיס תמונות של ממש על גבי הזכוכיות, והן ייראו טוב יותר מכל ציור על קנבס. כי תמונה המודפסת על גבי זכוכית נראית אחרת. מחפשים כמה רעיונות עיצוב מיוחדים לבית או למשרד? קבלו כמה רעיונות יצירתיים:

  1. להיות בים ולהישאר בבית.

מבין עבודות הזכוכית המיוחדות יותר הקיימות אי אפשר שלא להזכיר את הנופים. תחשבו כמה טוב יהיה לחתוך ירקות במטבח, ולהתבונן בנוף הזכוכית המשדר רוגע וחופשה תמידית. מבין התמונות ניתן לבחור נופים משגעים של ים, חול ודקלים, וכן נופים אחרים של יערות, חורשות או אפילו נופים אורבניים של עיר בשעות הליל. כשמדובר בבית שלכם, אתם קובעים איך הוא ייראה.

  1. הזכוכית שמדברת אליכם בפרחים.

אוהבים פרחים? דואגים שתמיד יהיו פרחים טריים באגרטל? ובכן, מעתה והלאה אתם יכולים ליהנות גם מעיצוב זכוכית כאשר פרחים יפהפיים מודפסים עליה: פרחי סאקורה, ורדים, צבעונים, סחלבים, פרגים, שקדיות או עצי במבוק – את כל אלה ואחרים ניתן להכניס לבית מבלי להשקות אפילו, והם תמיד יתנוססו להם בגאון בכל מקום שתבחרו.

  1. איזו חיה הייתם רוצים להיות?

לאיזו חיה אתם מתחברים במיוחד? זאב הרץ לו חופשי ביערות, נמר המביט על כולם בגאווה, סוסים שרצים להם בים, משפחת פינגווינים, ברבורים מאוהבים, דופינים, פרפרים או דגים במימי האוקיינוס – בעלי חיים אלה ואחרים יכולים בהחלט להופיע על גבי הזכוכית. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את את החיה האהובה עליכם שתלווה אתכם בבית.

  1. תמונות לבחירתכם.

כמובן, עבודות זכוכית מיוחדות כוללות גם תמונות מיוחדות שכדאי לשלב. לדוגמה, אם אתם מעוניינים לעצב את המבטח, ניתן להתרשם ממגוון רחב של תמונות המתאימות למטבח דוגמת לימונים, דובדבנים, קיווי, עגבניות שטופות, ייון או קפה. וישנם גם עיצובים לחלקים אחרים של הבית, כמו ציור של נגני רחוב, כדורגל, תמונות מחו”ל ועוד.

  1. ולפעמים אתם רוצים ללכת על העיצוב המופשט.

אם אתם אוהבים מסתורין ורוצים שכל מי שייכנס לביתכם ישאל אתכם לפשר הגל הצבעוני במבטח או למשולשים הצבעוניים בחדר האמבטיה, תוכלו לבחור בעיצוב זכוכית מופשט. עיצוב מסתורי שכזה יוסיף לבית תחושה מיוחדת.

 

עבודות זכוכית מיוחדות עושים רק עם המומחים של א.ר שיווק.

פתח צ'אט
צריכים עזרה ?
שלום
איך אפשר לעזור ?
Powered by